Halový mezinárodní turnaj ani seminář nebudou

beach soccer

Subkomise plážové kopané FAČR ukončila výjimečně vydařenou sezonu. Závěrečná akce, kterou měl být mezinárodní turnaj, spojený se seminářem trenérů a rozhodčích, se neuskuteční.

„Měli jsme velkou snahu uspořádat v Praze halový mezinárodní turnaj a zakončit tak parádní sezonu hezkou akcí. Ale, bohužel, organizaci BSWW, která si vzala turnaj pod svou záštitu, se nepodařilo turnaj naplnit. Většina týmů již má po sezoně,“ řekl předseda českého plážáku Jan Dámec.

Se zrušením turnaje je spojeno i přeložení chystaného semináře pro trenéry a rozhodčí. „Rozhodli jsme se přesunout seminář do příštího roku, abychom předali zájemcům aktuální informace před startem nové sezony,“ vysvětlil Dámec.

Členové subkomise plážové kopané FAČR a řada dalších dobrovolníků se v nejbližší době sejdou, aby začali řešit organizaci tuzemských soutěží. Pokud by měl někdo zájem pomoct, stát se organizátorem, trenérem nebo rozhodčím, je vítán. Stačí se ozvat na mail promoter@plazovakopana.cz.

„Děkujeme všem, kdo se podíleli na sezoně 2016. Vážíme si všech partnerů za jejich podporu a doufáme, že i v příštím roce jim budeme přinášet radost. Přeji českému plážovému fotbalu co nejvíce úspěchů, hráčů a fanoušků!“ dodal na závěr Jan Dámec.