Italská liga: Martin Boček vstřelil svůj první gól, Mare míří do play-off

beach soccer

Fotbalisté Mare di Roma si v pátečním zápase poradili s ligovým nováčkem Alma Juventus Fano 7:3 a zajistili si tím postup do srpnového play-off. Úvod zápasu lépe vyšel Juventusu, který po necelých pěti minutách vedl 2:0. Mare se podařilo dorovnat skóre v 16. minutě, když se o oba zásahy postaral Marazza. Ještě v téže minutě se však dostal Juventus opět do vedení, které se mu podařilo udržet do úvodu poslední třetiny. V té se již prosazovali pouze hráči Mare, kteří do sítě Juventusu postupně nasázeli pět branek. O poslední branku se postaral český útočník Martin Boček, který si připsal svůj první gól v Serii A. V sestavě Mare rovněž nechyběl kapitán české reprezentace Martin Chalupa. Zítra nastoupí Mare od 17:00 k zápasu proti Sambenedettese, které dnes rozdrtilo Clodiense 14:2. K jasnému vítězství Sambenedettese pomohla i dvojice Brazilců Serginho (3 góly) a Maginho (3 góly) a Portugalec Tavares. Svou neporazitelnost si v letošním ročníku drží i Colosseum, které porazilo i přes absenci některých opor (Soria, Kuman, Fernando Ddi) Friuli 7:3.
Mare di Roma-Alma Juventus Fano 7:3 (1:2, 1:1, 5:0)