Italská liga: Martin Boček zazářil, když vstřelil 4 góly, Mare však prohrálo

Martin Boček potvrdil své střelecké kvality a v zápase proti silnému Sambenedettese se dokázal prosadit hned čtyřikrát. Své střelecké představení začal hned v první minutě zápasu, na dlouho to však byl poslední střelecký zápis jeho týmu. Naopak Sambenedettese si začalo postupně budovat náskok a v 16. minutě zvyšoval Brazilec Serginho již na 4:1. Hráči Mare ovšem dokázali vyrovnat. Nejdříve Sabatino v závěru druhé třetiny snížil na 2:4 a dílo následně dvěma góly dokončil Martin Boček v úvodu té třetí. Serginho však opět našel rychlou odpověď a nerozhodný stav nevydržel ani minutu, navíc stejný hráč svým čtvrtým gólem v zápase zvýšil ve 30. minutě na 6:4. I když se Martin Boček prosadil v závěru zápasu ještě počtvrté, tak to bylo Sambenedettese, které ovládlo závěr utkání a díky dalším dvěma zásahům Tavarese a Ietriho si pojistilo tři ligové body. Ve zbylém nedělním programu rozdrtilo Viareggio Clodiense 19:0. Rozhodnuto bylo už začátkem 2. minuty, kdy po hattricku Goriho byl stav 3:0. Gori nakonec vstřelil šest branek, stejný gólový zápis si připsal i jeho spoluhráč Valenti. Oba se tím posunuli do čela tabulky střelců. Druhé ligové prvenství si připsalo Friuli, které přehrálo Juventus 6:3.Sambenedettese – Mare di Roma 8:5 (2:1, 2:1, 4:3)
branky: 2. Serginho, 8. Tavares, 14. Addari, 16. Serginho, 26. Serginho, 30. Serginho, 34. Tavares, 35. Ietri – 1. Boček, 22. A. Sabatino, 25. Boček, 26. Boček, 32. Boček
Sestava Mare: Carotenuto, Pastore, Chalupa, Bocek, Marazza, Frezza, Mariani, Massa, Sabatino A., Rinaldi. Trenér: Lazzari