Juniorskou Beach Soccer ligu ovládl tým SK Modřany, druhý skončil Barrandov

Ve středu 14. června se dohrál letošní ročník Juniorské Beach Soccer ligy v kategoriích U16 a U17. Ze zlatých medailí se radoval tým SK Modřany, který zvládl všechny čtyři zápasy s brilantním skóre 32:9. Na druhém místě skončil Barrandov, třetí pak BS Modřany.

Juniorská Beach Soccer liga se hrála od poloviny května do poloviny června. V akci se představilo celkem pět týmů: Barrandov, BS Modřany, Cenevils, SK Modřany a Slivenec. Hrálo se systémem každý s každým, dohromady padlo v deseti zápasech 118 gólů, v průměru tedy téměř 12 branek na zápas!

Z triumfu se radoval tým SK Modřany, který pod vedením trenéra juniorské reprezentace Michaela Lukiče ovládl všechny čtyři zápasy. Na druhém místě skončil s devíti body na kontě Barrandov, z bronzu se radovali hráči BS Modřany. Na čtvrtém místě se umístili Cenevils, kteří v úvodní hrací den zdolali na penalty Slivenec.

Zajímavá byla bitva o krále střelců. S deseti brankami se nakonec z trofeje radoval Denis Čumpelík z SK Modřany. Jen o jednu branku méně vstřelili jeho spoluhráč Aleš Čejka a Luděk Frolík z Cenevils, který si odnesl cenu pro nejlepšího hráče. Nejlepším brankářem pak byl vyhlášen Yehor Teplov z Barrandova.

Konečná tabulka:

1. SK Modřany – 4 zápasy, 12 bodů, skóre 32:9
2. Barrandov – 4 zápasy, 9 bodů, skóre 32:20
3. BS Modřany – 4 zápasy, 6 bodů, skóre 22:21
4. Cenevils – 4 zápasy, 1 bod, skóre 18:34
5. Slivenec – 4 zápasy, 0 bodů, skóre 14:34

Nejlepší hráči:

Nejlepší brankář: Yehor Teplov (Barrandov)
Nejlepší hráč: Luděk Frolík (Cenevils)
Nejlepší střelec: Denis Čumpelík (SK Modřany) – 10 gólů

Vedení českého plážového fotbalu děkuje všem zúčastněným týmům za účast!