Koller si s Bohemkou zahraje Ligu mistrů

beach soccer

Liga mistrů se odehraje od 3. do 8. června v Catanii a Českou republiku bude zastupovat tým BS Bohemians 1905, vítěz Superligy za rok 2013.

Vedení českého mistra již s předstihem oznámilo nominaci pro turnaj, ve které nechybí ani Jan Koller. Legenda českého fotbalu se loni na zisku titulu aktivně podílela.

Koller za klokany odehrál i dva mezinárodní turnaje v Praze. V brance Bohemians se představí Miroslav Miller, brankář prvoligové Mladé Boleslavi. Tým pro tento turnaj posílí i dvojice Jakub Mižár a Michal Salák, jinak hráči Plzeň Teamu, nebo další futsalista Zdeněk Sláma.

Postup bude velmi těžký

„Skládání týmu bylo tentokrát méně náročné. Liga mistrů je prestižní turnaj a hlavně se bude hrát po skončení fotbalové sezóny,“ uvedl k nominaci Martin Chalupa, kapitán a manažer týmu.

V roce 2013 na turnaji český zástupce chyběl, proto se dá očekávat, že budou klokani při losu v posledním koši a potkají těžké soupeře. „Cílem je dostat se mezi nejlepších osm, ale rozhodne los. Pokud dostaneme do skupiny týmy z Ruska nebo Španělska, tak bude postup velmi těžkou záležitostí,“ uvědomuje si Chalupa.

Originál článek: Koller si s Bohemkou zahraje Ligu mistrů

PŘEDCHOZÍ ČLÁNEK