Kvalifikace MS: S Bulharskem o všechno

Ve druhém zápase se utká česká reprezentace s týmem Bulharska. Dosud jsme odehráli 2 zápasy a oba skončili remízou a následným vítězstvím v prodloužení. Jestliže ve finále v Umagu 2013 jsme vedli již 4:0 a ztratili jasné vedení. Pak naopak minulý měsíc ve Španělsku jsme v poslední minutě vyrovnali. V tomto třetím zápase je nutné zvítězit, abychom skončili na 3. místě tabulky a dostali se mezi 4 nejlepší týmy třetích míst. Velmi důležitý pak bude i pondělní souboj se Španělskem, ale v případě porážky s Bulharskem již půjde jen o čest.

7. 9. 2014 v 9:00

2. zápas kvalifikace FIFA MS

5:4
(1:0, 4:0, 0:4)
branky: 1. min. Hašek, 14. min Vyhnal 2:0, 18. min. Radosta 3:0, 20. min. Chalupa 4:0, 21. min. Radosta 5:0, 25. min. Filipov 5:1, 28. min. Koloyanov 5:2, 32. min. Filipov 5:3, 33. min. Filipov 5:4
ČR: Tomáš Židlický, Adam Hájek, Martin Chalupa, Josef Vladyka, Petr Mandík, Michal Špulka, Filip Vyhnal, David Radosta, Ivan Hašek, Marek Pospíšil