Kvalifikační utkání EBSL v divizi B odehraje reprezentační mužstvo ČR v italské Catanii

Asociace BSWW odtajnila v uplynulých dnech program zápasů EBSL „divize A i B“. Utkání „naší“ B divize se budou hrát ve čtyřech skupinách po čtyřech týmech. První skupinu, která odehraje své zápasy 5. – 7. července v portugalském Nazaré, tvoří Bulharsko, Norsko, Dánsko a Gruzie. Zbylé tři skupiny sehrají své zápasy na písku v italské Catanii, a to v termínu 16. – 18. srpna.

Skupinu č. 1 tvoří mužstva Rumunska, Srbska, Řecka a Finska. Skupinu č. 2. obsadily týmy Kazachstán, Anglie, České republiky a Nizozemska. Poslední skupina č. 3 je tvořena výběry Maďarska, Moldávie, Estonska a Litvy.

Ve hře je pro naše barvy nejen vidina rozšíření bodové sbírky, ale také možnost, posunout se pro nadcházející sezónu do „divize A“. O to se utká sedmička nejlepší týmů z „Béčka“ a dvanáctý tým z „Áčka“, a to v termínu 5. – 8. září v portugalském Figuera da Foz, kde se bude rovněž hrát o titul Mistra Evropy!

Na naše reprezentanty tak čekají pikantní zápasy s věhlasnými mužstvy Evropy! Těšit se tak můžeme na strhující podívanou a doufejme, že turnaj to bude se šťastným koncem pro české barvy. Času na to, připravit se na vrchol sezóny, mají reprezentanti dostatek. Před nimi je ještě několik turnajů, a především květnová kvalifikace na Beach Games, která se odehraje ve Španělsku. Držte našemu výběru palce! My Vás o výsledcích, programu a formě hráčů budeme pravidelně informovat.