Na Žofíně bude 8. ledna vyhlášen i plážový fotbalista roku

beach soccer

Hned druhou neděli v novém roce, tedy 8. ledna, mají fanoušci českého plážového fotbalu co sledovat. V reprezentativních prostorách pražského paláce Žofín totiž bude v rámci 15. ročníku Galavečera neprofesionálního fotbalu vyhlášen i Plážový fotbalista roku 2016.

O pořadí stejně jako v předchozích letech rozhodla porota složená z členů Subkomise plážové kopané FAČR, vedoucích jednotlivých týmů Superligy a členů reprezentace.

Po sečtení hlasů je jasné, že králem českého plážáku pro loňský rok se stane jeden z pětice (podle abecedy): Martin Chalupa, Jaroslav Kovařík, Jakub Mižár, Michal Salák nebo Petr Víšek.

Další pořadí: 6. Filip Vyhnal, 7. Jiří Baran, 8. Martin Dlouhý, 9. Denis Laňka, 10. Michal Kýček, 11. David Černý, 12. David Radosta, 13. Karel Fürbacher.

Co myslíte, obhájí Michal Salák své loňské vítězství nebo jej na trůnu vystřídá někdo jiný? Všichni nominovaní se v minulém roce výraznou měrou přičinili o největší úspěchy české reprezentace. Nový král české plážové kopané bude znám v neděli 8. ledna kolem 18. hodiny.