Prague BST: Druhá účast, ale pod jiným názvem

beach soccer

Účastníkem pražského mezinárodního turnaje bude i polský celek Silesia Beach Soccer, za který nastupuje řada hráčů, kteří se již představili na některých turnajích v České republice. Na nedávné kvalifikaci Zimní ligy se v dresu UKS Milenium Gliwice představili brankář Patryk Nowak společně s trojicí hráčů do pole Marek GajdaDawid Burzawa a Marcin Sklorz, jež byl s šesti góly ve čtyřech zápasech nejlepším střelcem týmu.

Tandem Gajda – Burzawa již zažil atmosféru mezinárodního turnaje v loňském roce, když se zde představil pod hlavičkou jiného polského týmu ETA-Zagłębie Dąbrowa Górnicza. Tehdy týmu velel Dariusz Gołębiowski, který se v Praze představí opět v roli hrajícího manažera klubu. Poprvé do Čech naopak zamíří Sebastian Stankiewicz (rovněž ETA-Zagłębie), Remigiusz Chłosta (Tonio Team Sosnowiec), Sebastian Chojnacki a Michał Terefenko.

Poláci vždy v Česku předvádějí skvělé výkony, nechme se překvapit tím, co předvede Silesia. Tento tým vznikl až před tímto turnajem, ETA se totiž již na turnajích nepředstavuje a jejím posledním vystoupením byl právě loňský mezinárodní turnaje v Praze, kde skončil polský tým na čtvrtém místě. Kapitánem týmu bude David Burzawa. Jako první svou nominaci zveřejnil již Grasshopper Zürich, brzy přineseme další informace o jednotlivých týmech.