Příbramská liga: Dohrávka zamotala ligovou tabulku

Očekávaná vyrovnaná bitva se nekonala. Hbity narukovaly na oslabená Kamna se vší parádou a po první třetině bylo prakticky rozhodnuto. Kamna ještě vykřesala naději, když během minuty a půl snížila na rozdíl tří gólů, ale pak už branky střílely opět jen Hbity. V poslední třetině rezignoval gólman Kamen, a tak si Bombarďáci vylepšili skóre.

Kamna OLE! – Bombarďáci Dolní Hbity 3:15 (0:5, 3:3, 0:7). ​

Branky: 16. Kaňa, 17. Suchý, 17. Kaňa – 4. a 5. F. Řezáč, 9. Broum, 10. Červenka, 11. F. Řezáč, 14. Humňal, 20. Broum, 21. vlastní, 27. Junek, 31. F. Řezáč, 32. Humňal, 33. Junek, 34. F. Řezáč, 35. a 36. Junek. Bez karet. Sled skóre: 0:6, 3:6, 3:15. Kamna: Dostálek – Zykán, Suchý, Kaňa, Smejkal, Trefný. Hbity: Rondzik – Červenka, F. Řezáč, Humňal, Matějka, Junek, Valta, Broum.