První příprava na novou sezonu. V Radotíně proběhl reprezentační kemp

V sobotu 26. listopadu proběhl první přípravný kemp před novou sezonou. Už tradičně v kryté nafukovací hale v pražském Radotíně se k tréninkům sešly reprezentace mužů i žen, dohromady 36 hráčů a hráček. Ženská reprezentace se tak mohla seznámit s novým trenérem Martinem Bočkem, který v průběhu podzimu nahradil Zdeňka Slámu.

„Po celý den probíhal tréninkový proces pod dohledem trenérů Martina Bočka, Markéty Matějkové, Tomáše Věnečka a Miloslava Klímy. Akce se zúčastnili potenciální adepti na reprezentaci z celé republiky a absolvovali náročný tréninkový proces i obsáhlou teoretickou část,“ přiblížil dění šéftrenér českého plážového fotbalu Radim Nečas.

Reprezentanti i reprezentantky se zároveň seznámili s předběžným plánem akcí na rok 2023. „Akce proběhla na vysoké úrovni a ukázala trenérům možnosti hráčů a hráček. Je třeba poděkovat čelním představitelům českého plážáku panu Dámcovi a panu Přibylovi za skvělou organizaci a popřát beachsocceru dobré výsledky v následujícím roce,“ dodal Radim Nečas.