Reprezentace, Superliga, Český pohár…

beach soccer

Ačkoliv se v posledních dnech na první pohled v plážové kopané a na našich stránkách nic neděje, opak je pravdou. Už od začátku nového roku intenzivně pracujeme na podobě letošního harmonogramu. Chcete být také jeho součástí? Pak je nejvyšší čas nám dát vědět.

Vedení plážové kopané v České republice jde do další sezony s cílem rozšiřovat se do většiny regionů a zvyšovat počet akcí. Stálicí už je nejvyšší dlouhodobá soutěž mužů Superliga a regionální ligy v Příbrami a Praze. Také reprezentace již zná termíny pro kvalifikaci Evropské ligy i  mistrovství světa a co víc, má na tyto akce již zajištěné finanční pokrytí.

Novinkou by mohl být avizovaný boom v ženském plážovém fotbale, kdy by měl být součástí mužského Euro Winners Cupu premiérově i turnaj žen. A také se chystá turnaj v rámci Euro Beach Soccer Tour. Věříme, že se podaří zúčastnit s českým týmem některého z turnajů.

Kromě domácí nejvyšší soutěže a reprezentace se však chystají na letošní rok i další akce, které budeme prezentovat postupně.

Co je ale jisté, že se opět uskuteční kvalifikační turnaje Českého poháru s finálovým vyvrcholením. Tyto kvalifikační turnaje se mohou konat kdekoliv v České republice, kde o ně projeví zájem tzv. promotér nebo pořadatel, chcete-li. Pokud byste měli i Vy zájem uspořádat jeden z turnajů Českého poháru (vítěz bude mít právo postupu do finálového turnaje), pak se stačí jen ozvat na mail info@plazovakopana.cz a my už s Vámi vše potřebné doladíme. Jedinou podmínkou je, abyste se ozvali do 15. března (kvůli doladění harmonogramu a společné prezentaci) a aby byl turnaj uspořádán nejpozději do poloviny července.

Budeme rádi, pokud uspořádáte ve Vašem městě i turnaj pro mládež nebo pro ženy. Jsme připravení Vám v maximální možné míře pomoci.

Tak, kdo do toho jdete letos s námi?