Seženou plážové fotbalistky hlavního partnera a objeví se na prvním MEZINÁRODNÍM MISTROVSTVÍ?

beach soccer

Plážová kopaná v tomto roce překonává jeden historický mezník za druhým. A nyní tu máme přímo fantastickou premiéru pro plážové fotbalistky. 1. MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ŽEN ve španělském letovisku Torredembara, kam byla pozvaná i Česká republika.

V únoru se odehrál první mezinárodní halový turnaj nejlepších evropských klubů v Praze – Staropramen Cool Beach Soccer, mužské reprezentaci uniklo o jedno místo zařazení do Evropské ligy skupiny „A“, ale díky umístění na květnové kvalifikaci ve Francii, postoupila česká reprezentace do evropského finále ve Španělsku s možností se do této prestižní kategorie týmů dostat. Vysokou kvalitu má pak i vítězství „repre“ na turnaji beachsoccerové federace BSWW v chorvatském Umagu, kterého se účastnil i reprezentační tým Tahiti, kde se bude konat Mistrovství světa. Velkou výzvou a příležitostí pro popularizaci tohoto sportu je i oficiální pozvánka mezinárodní federace FIFA pro český reprezentační tým žen na „1. MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ 2013“ ve španělském letovisku Torredembara a současně pozvánka na turnaj 3 zemí v Basileji, kde by se vedle domácího týmu Švýcarska měl objevit tým Německa a České republiky. Tyto akce jsou zásadní pro kvalifikaci na evropské OH 2015 a první MS žen.

Zájemcům a partnerům podporujících reprezentaci můžeme nabídnout prezentaci na sportovním vybavení, dresech a i volné místo pro zástupce partnera přímo při akci. Protože se termíny blíží, neváhejte se zapojit a podpořit tento moderní sport, který je IN.

Kontaktovat nás můžete telefonicky – Jan Dámec – 602 140 476 nebo e-mailem: marketing@plazovakopana.cz.