Superliga: Boček sestřelil své svěřence

Není to tak dávno, co jsme informovali o tom, že se Martin Boček dal na trenérskou dráhu a vede tým Teplic. Svou hráčskou kariéru ale neukončil a stále je jednou z klíčových opor kádru Bohemians 1905. V dohrávce 5. kola tak došlo ke kuriózní situaci, kdy se nejlepší střelec v historii české reprezentace (47 gólů) postavil proti vlastním svěřencům. Na vítězství 9:1 se Boček podílel hatrickem, svým svěřencům tak udělil cennou lekci ze zakončení.

Nová posila nezklamala

Klokani v zápase představili zajímavou posilu. Útočnou sílu dvojnásobného mistra vyztužil Michal Salák, který byl v loňském ročníku Superligy oporou Plzeň Teamu. Při své premiéře se prosadil Salák poprvé v 10. minutě, kdy zvyšoval na 2:0. O čtyři minuty později přidal ještě druhý zásah. O čestný úspěch Teplic se za stavu 8:0 postaral necelé tři minuty před koncem Ondřej Choutka. Hráči Bohemians se tak dotáhli na rozdíl dvou bodů za vedoucí Ladronku, navíc mají klokani ještě jeden zápas k dobru.