Superliga: Vítěz pražské ligy se pokusí překvapit

beach soccer

Jako na houpačce. Tak by se dalo charakterizovat působení/nepůsobení týmu Cinda v Superlize. V roce 2011 se v ní tento pražský klub představil poprvé, kdy v konkurenci deseti týmů obsadil sedmé místo. Pak se ze soutěže na rok vytratil, aby se do ní v roce 2013 vrátil šestým místem, které bylo místem posledním. Cinda Team tak putoval do nově vzniklé pražské divize, kterou opanoval bez porážky a zajistil si tak pozvánku do nejvyšší soutěže.

Tým se příliš nezměnil

Mezi opory týmu by měli patřit opět stejní hráči jako v předchozích letech. „Tým Cinda zaregistroval nové hráče, ale kostra týmu by se měla opírat o hráče z minulých let,“ prozradil Luboš Krabec, který tvoří kostru týmu s dalšími zkušenými hráči jako jsou Martin Kopecký nebo Lukáš Kučera. Při poslední účasti Cindy v lize v jejím dresu zářil i Maroš Klimpl, bývalý slovenský reprezentant s mnoha zkušenostmi z nejvyšší české soutěže. Tým by měl vést trenérský tandem Lukáš Krabec a Petr Seidl.

A jaké jsou cíle pro letošní sezonu? „Vyhrát co nejvíc zápasů a uvidíme, co se urodí za umístění. Hlavní cíl máme se bavit a hrát pohledný plážák“ uvedl Krabec.