Superliga zahájena!

beach soccer

Praha – Nejvyšší tuzemská soutěž plážové kopané Superliga 2017 již naplno zahájila sezónu. Tato sezóna oproti předchozím má celkem 8 účastníků a jeden tým je ze Slovenska. Soutěž se tentokrát nebude hrát po jednotlivých kolech, ale z důvodu nedostatečných hracích ploch v ČR a SR a také díky zvýšení kvality soutěže, jsme umožnili týmům výběr termínů. Jako první tak bude mít odehrán všechny zápasy slovenský tým a bude čekat jak dopadnou ostatní zápasy soupeřů. 

Hned v úvodu nezaváhali favorité a do čela tabulky se díky skóre dostal tým BS Bohemians 1905. Bez porážky je také obhájce BS Ladronka Praha, nováček Rapid Plzeň a zatím překvapení soutěže Moe´s Plzeň. Další zápasy se odehrají již následující víkend na pražské Ladronce.

BS Bohemians 1905 má na kontě dvě výhry a to s týmem ze Slovenska BSS base 7:1 a Kenya team 11:1. Šlágrem prvního kola byl duel mistra BS Ladronka Praha s třetím týmem minulého ročníku SK Bosnia Online EU Teplice 6:3. Velmi vydařený vstup do nové sezóny zaznamenal celek Moe´s Plzeň, který si připsal dvě vítězství a to s týmem BSS base 8:7 a mužstvem ČR junioři 8:6. Nováček soutěže Rapid Plzeň také vstoupil vítězně, když udolal tým ČR junioři 4:3. Superliga bude pokračovat již tento pátek od 18h., duelem mistra BS Ladronka Praha s týmem BSS base (Slovensko). O den poté v sobotu bude Superliga pokračovat duely ČR junioři – BSS base (11:00h.), SK Bosnia Online EU Teplice – Rapid Plzeň (12:00h.), BSS base – Rapid Plzeň (14:00h.). Poslední duel dne zakončí SK Bosnia Online EU Teplice – ČR junioři (15:00h.).

Výsledky a harmonogram najdete na www.plazovakopana.cz/superliga-czech-republic/.