Zachraň sezonu plážových klokanů! Mistři z Bohemians shání peníze na zahraniční akce

BS Bohemians Praha 1905 shání peníze na letošní Euro Winners Cup v portugalském Nazaré a World Winners Cup v Itálii. Úřadujícím český mistrům na poslední chvíli vypadl hlavní partner, který je podporoval v uplynulých letech. Kampaní na crowdfundingové platformě HitHit chtějí „zachránit“ tuto sezonu, aby se mohli vydat na prestižní klubové turnaje v zahraničí.

Bohemians jako klub plážového fotbalu byl založen v roce 2013. Hned v premiérové sezoně se stal českým mistrem, dohromady triumfoval šestkrát, naposledy v loňském roce, kdy v epickém finále na penalty udolal Slavii. V České republice není tradičnější ani úspěšnější tým, než právě „klokani“.

Šestinásobný český mistr se letos zúčastní Euro Winners Cupu, obdoby Ligy mistrů v plážovém fotbale. Turnaj se uskuteční od 12. do 18. června v portugalském Nazaré. Zároveň by se Bohemians rádi představili také na zářijovém World Winners Cupu v Itálii, kde úspěšně reprezentovali už loni.

„Klokani“ se aktuálně s 536 body nachází na 25. místě ve světovém žebříčku klubů. Mezi českými kluby jsou jasně nejlepší, hodně bodů nasbírali právě na už zmíněném World Winners Cupu, kdy loni skončili na fantastickém 8. místě.

V kampani tak shání peníze na zajištění sezony, aby se i letos mohli na těchto turnajích představit. Na poslední chvíli jim totiž vypadl letitý generální sponzor. Peníze ze sbírky by se použily na náklady jako např. letenky, ubytování, strava, vybavení atd. Zároveň by díky penězům částečně pokryli i náklady a celkový chod pro aktuální sezonu.

Přispět můžete už od 200 Kč. Za vyšší částku můžete v rámci kampaně i něco získat. Co například? Předplatné časopisu, vstupenky na zápasy fotbalové reprezentace, merch Beach Soccer Czech i BS Bohemians Praha 1905 či „zážitkové“ věci jako videopozdrav celého týmu či společnou akci v radlické Beach-aréně včetně tréninku s týmem.

KLUKŮM Z BOHEMKY MŮŽEŠ V KAMPANI PŘISPĚT ZDE >>>