Zářijové Promotion finále v Portugalsku bude mít Českou stopu

Senzační výsledek z italské Catanie přivezla po uplynulém víkendu Česká beachfotbalová reprezentace. V Evropské lize se v divizi „B“ utkali hráči s národními výběry Anglie, Kazachstánu a Nizozemska. Každé ze tří odehraných utkání ale měla sladkou tečku v podobě vítězství. Pojďme se podívat, jak se cesta za triumfem ve skupině rodila.

V úvodním utkání jsme v pátek 16. srpna dopoledne vyzvali hrdý „Albion“. Krásné utkání plné technických momentů jsme dokázali po hattricku Tomáše Hurába dovést do vítězného konce, když jsme se po závěrečném hvizdu radovali z výhry 3:1. Záznam utkání můžete shlédnout zde:

https://mycujoo.tv/video/beach-soccer?id=71653&fbclid=IwAR12XKtuvfFsdq9P6d3bpupfjMDRaBvTTp-bGTZ5LlQDoMEk_QiuxcDCr0o

Druhé utkání, které naše reprezentace sehrála s nevyzpytatelným soupeřem z Kazachstánu, bylo naplánované na sobotu ve 14:15 hodin. Očekávání o vyrovnaném souboji nabralo jasné rysy od 1. minuty. Po uplynutý základní hrací doby svítil na tabuli výsledek 3:3, když se za Čechy prosadili Pavel Stejskal, Tomáš Huráb a Jakub Pekárek. Ani nastavený čas nepřinesl vítěze, a tak o extra bodu nakonec rozhodovaly pokutové kopy. V nich zazářil především gólman Patrik Malina, a tak jsme se po dvou utkání mohli radovat z 1. místa ve skupině. Záznam utkání s Kazachstánem najdete zde:

https://mycujoo.tv/video/beach-soccer?id=71783&fbclid=IwAR1Llu7LUYHiSeLn5CmZ8LQnrk_AavpjL8-nm1RHsuJJZFCQFMnhRbGo_N8

Rozhodující utkání o postup našeho mužstva do Portuglska na turnaj Promotion Final bylo naplánované na neděli s dopoledním výkopem v 10:15 hodin. Cestu za postupem nezačal náš výběr dobře. Ale ani průběžný výsledek 2:0 pro soupeře nás nezlomil. Po sebevědomém a zodpovědném výkonu jsme dokázali utkání otočit a mohli jsme se radovat z výhry 5:4!!! Záznam důležitého utkání můžete sledovat zde:

https://mycujoo.tv/video/beach-soccer?id=cjytv7i0j1j690gfadjlcoz1z

Kluci děkujeme!!! Těšíme se na září!!