Češi slaví dvě vítězství

beach soccer

Česká reprezentace si pozvala do Prahy národní tým Slovenska k dvěma přátelským zápasům.

V prvním zápase se po 2 vyrovnaných třetinách, přeci jen národní tým utrhl, a dostal se do dvoubrankového vedení, které již udržel a zvítězil 6.4. Ve druhém zápase národní tým doznal změn a oproti úvodnímu zápasu se dostal ve druhé třetině do tříbrankového vedení. Ve třetí třetině slovenský tým vedení stahoval a snažil se o vyrovnání. Nebezpečné nůžky v posledních vteřinách zápasu mezi tři tyče však nezamířily. Český tým se tak mohl radovat i z druhého vítězství v poměru 5:4. Mezi oběma zápasy proběhlo tréninkové utkání žen a po velmi vyrovnaném zápase se radoval z vítězství v prodloužení 6:5 modrý tým nad červeným.

11:00   Česká republika – Slovensko 6:4 (1:1;1:0;4:3)
Branky: 2. min. Drahoš, 5.min. Boček, 22. min. Chalupa, 26. min. Hašek, 27. min. Kanyai, 31. min. Chalupa, 31. min. Kanyai, 31. min. Černý, 34. min. Kanyai, 36. min. Boček

Nominace ČR: Miller, Vančát, Chalupa, Stejskal, Vyhnal, Boček, Kratochvíl, Klíma, Hašek, Černý
Nominace SR: Kučera, Dittinger, Kovalčin, Havran, Volkay, Topor, Hustý, Drahoš, Kanyai, Ivan

13:00   reprezentace ČR ženy modré – reprezentace ČR ženy červené 6:5
Branky modrý tým: 3x Matějková, 2x Jablončíková, Slavíková
Branky červený tým: 2x Pýchová, 2x Jungová, 1x Bartoňková

Nominace modrý tým: Matějková, Šimůnková, Slavíková, Pomijová, Jablončíková, Lébrová, Komárková, Janštová
Nominace červený tým: Pýchová, Jungová, Navrátilová, Jedličková, Bartoňková, Rychtaříková, Drdošová

15:00   Česká republika – Slovensko 5:4 (1:1; 4:1; 0:2)
Branky: 8. min. Hustý, 9.min. Stejskal, 14. min. Vyhnal, 16. min. Stejskal, 17. min. Ivan, 18. min. Stejskal, 23. min. Černý, 29. min. Ivan, 33. min. Hustý

Nominace ČR: Vančát, Víšek, Chalupa, Stejskal, Vyhnal, Kratochvíl, Černý, Klíma, Krahulec, Jeřábek, Boček