Kemp pro děti v Beach-aréně? Odcházely plné dojmů, těší trenéra Michaela Lukiče

V úterý 11. července proběhl v radlické Beach-aréně kemp pro děti, který vedl zkušený mládežnický trenér Michael Lukič. „Po dvou hodinách děti odcházely plné nových dojmů i díky krásnému počasí,“ těšilo ho. Ano, v Česku aktuálně panuje opravdu tropické počasí. I přes to si děti celý kemp užily. Další mají na programu hned ve čtvrtek.

Na kemp dorazily děti v rozmezí od šesti do devíti let, tedy z prvního stupně základní školy i mateřské školky. „První hodina se strávila ve fotbalovém parku, kde se děti učily házet, zastavovat, mířit na různá místa, vše za body. Druhou hodinu jsme absolvovali na velkém hřišti, kde se vedl míč, házel i schovával pod písek,“ vysvětlil Michael Lukič náplň dopoledne.

Vše probíhalo zábavnou formou i závodem. „Nakonec se děti rozdělily na kluky a holky. Kluci hráli fotbal a holky přehazovanou. Po dvou hodinách děti odcházely plné nových dojmů i díky krásnému počasí. Co víc si přít, když krásně svítí slunce, léto na písku jak má být. Dnešní den se dětem opravdu vydařil,“ doplnil trenér Michael Lukič.

Kempu se zúčastnilo celkem 21 dětí. Další mají na programu hned ve čtvrtek. A jelikož se jim v Beach-aréně líbilo, chtějí dorazit i v průběhu srpna.