Reprezentační kapitán Filip Vyhnal hodnotí úvodní dva zápasy

První hrací den jsme se o postup utkali s velmi silným Běloruskem. Po 2. třetinách jsme vedli 4:2, což byl pro nás v té době opravdu dobrý výsledek. Nicméně ve 3. třetině jsme se zbytečně moc zatáhli a nedokázali podržet balon a vůbec si tak neodpočinuli. 3. minuty před koncem jsme dostali gól na 4:3 a tam se podle mě zápas zlomil. Padla na nás deka a už jsme se z ní nevymanili. Dnešní zápas s Tureckem, jsme podle mého názoru, paradoxně odehráli lépe než včerejší zápas s Bělorusy. Nicméně jsme nedokázali proměňovat šance a výsledek byl pro nás až moc krutý. Musím ale říct, že oba naši soupeři byli lepší a zkušenější, když vezmu ještě v potaz, že oba jsou účastníci divize A. Odpoledne máme čas na odpočinek a regeneraci po zápase a od 5 hodin nás čeká lehký tréninky. Budeme se připravovat na zítřejšího soupeře, kterého stále ještě neznáme. Vzhledem k tomu, že nepřicestovala Anglie, tak se možná v přátelském utkání střetneme s místním klubovým celkem. Ale to ještě uvidíme.