Fortuna Beach Soccer League 2021

Účastníci: 6 týmů – BS Bohemians 1905, BS Slavia Praha, BSC Artful, BS Ladronka Praha, BS Dukla Praha, BS Villagers Uherské Hradiště

Systém: každý s každým v základní části, nejlepší čtyři týmy postoupily do Final Four, následně semifinále, finále a zápas o 3. místo

Datum: 10. 7. – 24. 7. 2021 (základní část), 25. 7. 2021 (Final Four)

Místo konání: Beach-arena.cz, Praha 5

Mistr: BS Slavia Praha

Konečné pořadí: 1. BS Slavia Praha, 2. BS Bohemians 1905, 3. BS Ladronka Praha, 4. BS Villagers Uherské Hradiště, 5. BS Dukla Praha, 6. Artful BSC

Nejlepší střelec: Tomáš Huráb (BS Ladronka Praha) – 25 gólů

Nejlepší hráč: Lukáš Trampota (BS Slavia Praha)

Nejlepší brankář: Jan Bártl (BS Slavia Praha)

Sestava mistrů: Jan Bártl, Lukáš Karpíšek, Jan Novotný – Filip Krahulec, Dominik Andrle, Filip Jeřábek, Jakub Pekárek, Lukáš Kubišta, Lukáš Trampota, Jakub Pýcha, Jan Záhorský, Daniel Valeš, Dawid Burzawa, Mateusz Wardziński.

Základní část

PosTýmZVV pp.V pen.PVBOBRBody
15311043212212
2530103227510
353002312389
452002251876
5510032132-113
6500051950-310

Z – Zápasy, V – Výhry, V pp. – Výhry po prodloužení, V pen. – Výhry po penaltách, P – Prohry, VB – Vstřelené branky, OB – Obdržené branky, – Rozdíl branek, – B – Body

Superliga 2021

PořadíHráčTým
1Tomáš HurábBS Ladronka Praha2500
2Lukáš TrampotaBS Slavia Praha1300
3František SklenářBS Ladronka Praha700
4Jiří ŠvrčekBS Villagers Uherské Hradiště700
5Martin BočekBS Bohemians Praha 1905700
6Jakub JaníkBS Villagers Uherské Hradiště610
7Marek EismanBS Ladronka Praha600
8David MartinatArtful BSC500
9Michal KalafutArtful BSC500
10Dominik AndrleBS Slavia Praha500
11Martin DlouhýBS Ladronka Praha500
12Filip TilingerBS Dukla Praha500
13Filip VyhnalBS Bohemians Praha 1905510
14Miroslav TomaštíkBS Villagers Uherské Hradiště510
15Filip KrahulecBS Slavia Praha410
16Filip JeřábekBS Slavia Praha400
17Václav SpalBS Ladronka Praha410
18Zdeněk SonntagBS Villagers Uherské Hradiště400
19Tomáš UrbanBS Dukla Praha400
20Vojtěch SuchánekBS Villagers Uherské Hradiště400
21Petr TřešňákBS Slavia Praha300
22Ivan HašekBS Bohemians Praha 1905300
23Dominik JahodaBS Villagers Uherské Hradiště300
24David RadostaBS Bohemians Praha 1905300
25Jan BártlBS Slavia Praha300
26Roman HemzáčekBS Bohemians Praha 1905300
27Michal TomaštíkBS Villagers Uherské Hradiště300
28Róbert HustýBS Villagers Uherské Hradiště300
29Martin EismanArtful BSC200
30Matúš MrážikArtful BSC200
31Ivan ŽulevičArtful BSC200
32Michal SalákBS Bohemians Praha 1905200
33Jakub MichálekArtful BSC200
34Jiří DoležalBS Dukla Praha200
35Valeriy YukhymenkoBS Dukla Praha200
36Zdeněk SlámaBS Bohemians Praha 1905200
37Jakub PekárekBS Slavia Praha200
38Eduard ToporBS Dukla Praha200
39Lukáš KubištaBS Slavia Praha200
40Daniel ValešBS Slavia Praha200
41Marek BorovičkaBS Bohemians Praha 1905200
42Marián DrahošBeach Radlice200
43Marek PospíšilBS Bohemians Praha 1905200
44Miloslav KlímaBS Bohemians Praha 1905200
45Matěj PřibylBS Dukla Praha200
46David MartinatArtful BSC100
47Roman VitásekBS Villagers Uherské Hradiště100
48Kristián JankoBS Dukla Praha100
49Michal HloušekBS Dukla Praha100
50Jakub PospíšilBS Dukla Praha100
51Patrik MalinaBS Bohemians Praha 1905100
52Pavel DvouletýBS Villagers Uherské Hradiště100
53Jiří FormánekSK Bosnia Online EU Teplice100
54Michal FolejtarBS Bohemians Praha 1905100
55Jakub TošovskýBS Ladronka Praha100
56Michael KostkaBS Dukla Praha100
57Martin MuškaArtful BSC000
58Martin TrnkaBS Bohemians Praha 1905000
59Peter TarrArtful BSC000
60David TetourVysoká škola chemicko-technologická000
61Jan NovotnýBS Slavia Praha000
62Mateusz WardzińskiBS Slavia Praha000
63Roman LetkoBS Dukla Praha000
64Martin GaučarBS Bohemians Praha 1905000
65Petr MandíkBS Bohemians Praha 1905000
66Dawid BurzawaBS Slavia Praha000
67Lukáš PřívratskýArtful BSC000
68Lukáš KoutenskýBS Ladronka Praha000
69Jan SpáčilBS Villagers Uherské Hradiště000
70Josef MacháčArtful BSC000
71Omri CohenBS Bohemians Praha 1905000
72Martin LebedaBS Dukla Praha000
73Filip ZelenkaBS Dukla Praha000
74Oliver BittoBS Dukla Praha000
75Jan JenčíkArtful BSC000
76Tomáš BezstarostiArtful BSC000
77Daniel MašátArtful BSC000
78Petr VeselýArtful BSC000
79Erik HáblBS Villagers Uherské Hradiště000
80Václav ŠlégrSK Bosnia Online EU Teplice000
81Peter RusiňákBS Dukla Praha000
82Stanislav KovalčinBS Dukla Praha000
83Andy KörtvélyešiBS Bohemians Praha 1905000
84Lukáš KratochvílBS Ladronka Praha000
85Pavol VolkayBS Dukla Praha000
86Michal ŠtěrbaBS Dukla Praha000
87Jakub ŠenkárčinBS Dukla Praha000
88Jakub PýchaBS Slavia Praha000
89Mario VozárBS Ladronka Praha000
90Jan ZáhorskýBS Slavia Praha000
91Lukáš KarpíšekBS Slavia Praha000
92Tomáš BicanČeské vysoké učení technické000

Superliga Women

Superliga Women 2021

PosTýmZVV pp.V pen.PVBOBRBody
1220007436
22100113763
320002615-90