Superliga: Ladronka přestřílela Braník a drží první místo

beach soccer

V pondělí 1. července pokračovala sedmým kolem Ladronka liga. V úvodním duelu programu mezi týmy BS Bohemians 1905 a Cinda Team bylo k vidění devatenáct branek. Klokanům v sestavě chybělo několik tradičních opor, přesto předvedli úchvatnou střeleckou potenci. Kapitán Martin Chalupa si do ligy přenesl výtečnou střeleckou produktivitu z reprezentačního výběru a proti Cindě se prosadil hned šestkrát. O čtyři góly se postaral i hrající trenér zelenobílých Marek Pospíšil. Nakonec vyhráli klokani 14:5.

V přímém zápase o postup do Superfinále se střetly celky Malá Strana a Přerov. Hráči Malé Strany se dostali ve 32. minutě po brance Geisslera do vedení 3:2, ale o minutu později vyrovnal kanonýr Polabí Filip Horejc a v poslední minutě dokonal obrat Špurek. Přerov tak dokonale oplatil Malé Straně porážku z druhého kola téměř stejnou mincí, tehdy vývoj zápasu v posledních minutách zvrátila Malá Strana.

Poslední zápas pondělního programu mezi Ladronkou a Braníkem rovněž přinesl vyrovnané drama. Hráči Braníku se brzy dostali do vedení 2:0 díky dvěma gólům Robba, ale Ladronka dokázala otočit na 4:2. Hattrickem se na tom podílel Václav Spal. V závěru druhé části se ještě Braníku podařilo vyrovnat, na 4:4 upravil stav skóre z penalty Hlaváček. Rozhodnutí přišlo až tři minuty před koncem, kdy vítězný gól vstřelil útočník Ladronky Jakub Slunéčko. V poslední minutě pečetil výhru jeho týmu Milan Bouška.

Výsledky:

BS Bohemians 1905 – Cinda Team 14:5 (7:3, 6:0, 1:2)
branky: 1. Chalupa, 1. Karda, 4. Chalupa, 6. Chalupa, 7. Pospíšil, 8. Pospíšil, 12. Pospíšil, 17. Chalupa, 19. Vladyka, 21. Chalupa, 21. Karda, 24. Karda, 24. Pospíšil, 31. Chalupa – 2. Krabec, 8. Bartoš, 9. Krabec, 30. Lancz, 36. Krabec. Rozhodčí: Orálek – Čikara.
Sestavy – Bohemians: Petr Janda – Josef Vladyka, Marek Pospíšil, Martin Chalupa, Marek Pospíšil
Cinda Team: Patrik Lancz – Jakub Herejt, Matin Bartoš, Lukáš Krabec, Petr Seidel, Horst Siegl jr.

Beach Polabí Přerov nad Labem – BFC Malá Strana 4:3 (0:0, 2:2, 2:1)
branky: 16. Horejc, 21. Zapletal, 33. Horejc, 36. Špurek – 22. Marek, 24. Marek, 32. Geissler. Rozhodčí: Orálek – Čikara.
Sestavy – Polabí: Pavel Vesel, Pal´o Orolín – Martin Špurek, Jiří Kotek, Josef Horváth, Rostislav Bednar, Tomáš Karel, Filip Horejc, Petr Zapletal, Lubomír Zapletal
Malá Strana: Jan Vařecha – David Perl, Michael Marek, Jan Kasl, Patrik Geissler, Ondřej Camrda

Braník BS – BS Ladronka Praha 5:7 (2:2, 2:2, 1:3)
branky: 1. Robb, 4. Robb, 20. Mareš, 24. (pen.) Hlaváček, 32. Mareš – 6. Tošovský, 9. Spal, 16. Spal, 19. Spal, 31. Tošovský, 34. Slunéčko, 36. Bouška. Rozhodčí: Orálek – Čikara.
Sestavy – Braník: Martin Blažek – Tomáš Hlaváček, David Průša, Ondřej Mareš, Miko, Lukáš Matera, Tomáš Robb
Ladronka: Tomáš Židlický – Jakub Slunéčko, František Sklenář, Martin Dlouhý, Petr Player, Václav Spal, Jakub Tošovský, Tomáš Huráb, Milan Bouška