Tomáš Huráb se stal nejlepším plážovým fotbalistou roku 2019

Fotbalová asociace ČR již po osmnácté vyznamenávala nejlepší hráče a trenéry v kategoriích mládežnických, ženských i neprofesionálních. Své pevné místo na galavečeru má také plážový fotbal. Letošní předávání cen hostil již tradičně pražský palác Žofín.

Nejlepším plážovým fotbalistou pro rok 2019 se po zásluze stal stabilní člen reprezentačního výběru – Tomáš Huráb! Mezi TOP5 hráčů základní sestavy patří ještě Malina, Trampota, Valeš a Pekárek. Všem hráčům gratulujeme a přejeme hodně štěstí do nadcházející sezóny.

„Chci být prospěšný týmu a udělat větší úspěch“, říká Tomáš Huráb

Tome, co pro tebe takový úspěch, jako titul nejlepší plážový fotbalista roku 2019, znamená?

Tohoto ocenění si velice vážím. Jsem rád, že zanechám v plážovém fotbale po tolika letech nějakou stopu.

Jak bys zhodnotil svou sezónu 2019?

Uplynulý rok bych zcela určitě zařadil do kategorie pozitivních. Tým se po generační obměně zase sehrává. Máme skvělou partu a v mužstvu panuje dobrá nálada. Už tomu chybí jen udělat nějaký větší úspěch. Když se ohlédnu za loňskou sezónou, tak náš nejlepší reprezentační úspěch byl postup do Super finále Evropské ligy.

S jakým cílem a ambicemi vstupuješ do sezóny 2020?

V letošním roce chci být stále prospěšný týmu a pomoci udělat úspěch, na který stále čekáme.

Chtěl bys na závěr někomu poděkovat?

V první řadě patří velký dík rodině, a to za podporu a toleranci, když jsem na turnajích. Dále bych chtěl poděkovat kluků za příjemnou atmosféru v týmu a také trenérům za vedení a fyzio realizačnímu týmu za čas a práci, která sice není až tolik vidět, ale bez nich by to dělat nešlo.