V únoru se uskuteční první velká akce letošního roku

beach soccer

Měsíc únor bude ve znamení první velké akce plážové kopané v letošní sezoně. Odstartuje totiž druhý ročník E.ON Beach Junior Cupu, a to za účasti rekordního počtu družstev.

E.ON Beach Junior Cup se odehraje ve dvou fázích. Nejprve se ve dvou únorových víkendech uskuteční osm kvalifikačních turnajů. Po dvou v Českých Budějovicích, Praze, Pelhřimově i Brně. Vítězové se pak 4. března střetnou ve finále v Praze. „V každém městě se uskuteční dva turnaje. Jeden dopoledne a druhý odpoledne. Z každého postoupí do březnového turnaje vítěz,“ upřesňuje Marek Pagač, vedoucí projektu E.ON Rodinný fotbálek.

Maximální počet přihlášených týmů do jednoho dílčího turnaje je osm. K dnešnímu dni zbývá jediné poslední volné místo, a to pro odpolední turnaj v Pelhřimově. Přihlášeno je tedy 63 družstev, což je naprosto neuvěřitelné číslo a svědčí o tom, že loňský premiérový ročník se nadmíru vydařil.

E.ON Beach Junior Cup je pro kluby zaregistrované pod FAČR a hráče kategorie U9, tedy hráče narozené 1. 1. 2008 a mladší (dívky 1. 1. 2007 a mladší). Hrát se bude systémem 4+1. Přihlašování do turnaje probíhá prostřednictvím formuláře na stránkách eonrodinnyfotbalek.cz.

První ročník vyhrálo FC MAS Táborsko. Mezi přihlášenými je i letos.

Kvalifikace E.ON Beach Junior Cupu 2017

11. února Č. Budějovice
12. února Praha
18. února Pelhřimov
19. února Brno

4. března finále Praha