Amatérská liga: Radlice zdolaly ViOn! Pomohl i rekordman Tomáš Huráb

Amatérská Beach Soccer liga má za sebou další zápas. V pondělí 24. dubna se v radlické Beach-aréně utkaly BS ViOn a Beach Radlice. Zatímco před týdnem za Radlice naskočil hrající asistent národního týmu Miloslav Klíma, tentokrát jejich dres oblékl reprezentační rekordman v počtu startů Tomáš Huráb. A posila se opravdu vyplatila! Huráb nasázel čtyři góly a pomohl k výhře 7:6.

BS ViOn v prvním duelu zdolal nováčky z FC Malibu Mladá Boleslav 7:4. Beach Radlice pro změnu padly po penaltovém rozstřelu s BSS Praha. Pondělní výsledek tedy pořádně zamotal tabulku Amatérské ligy.

Slovenský tým nastoupil jen s jedním hráčem na střídání, což byl možná jeden z klíčů konečného výsledku. Radlice nicméně vedly už po první třetině, ve druhém dějství se nicméně opět projevily zkušenosti hráčů ViOnu. Vepředu řádil Roman Letko, který nasázel hattrick, přidal asistence a několik šancí neproměnil.

Když ve 28. minutě právě Letko našel před brankou volného Eduarda Topora, zdálo se být hotovo. Na světelné tabuli totiž svítil stav 6:4 pro ViOn. Nicméně rozhodnuto nebylo ani zdaleka. O chvíli později snížil Matyáš Jakouš a následně v rozmezí dvou minut otočil stav na konečných 7:6 Tomáš Huráb. Radlický tým si pomohl několika brankami z přímých kopů.

Beach Radlice se díky výhře posunuly na druhé místo tabulky právě za BS ViOn. Amatérská Beach Soccer liga pokračuje znovu v pondělí 1. května, kdy druhé kolo dohrají BSS Praha a FC Malibu Mladá Boleslav. O další týden později je na programu závěrečné třetí kolo.