Začíná druhý ročník Amatérské ligy! Kdo si vybojuje účast mezi elitou?

V pondělí 17. dubna začíná druhý ročník Amatérské Beach Soccer ligy. V letošní sezoně se turnaje zúčastní pět celků: BSS Praha, Beach Radlice, FC ViOn, FC Malibu Mladá Boleslav a pátý tým, který ještě bude doplněn. Loni se z triumfu radoval tým SK Motorlet, který si posléze zahrál i Fortuna Beach Soccer League, kde skončil na 4. místě. Kdo si postup mezi elitu zajistí letos?

Amatérská Beach Soccer liga se odehraje během pěti týdnů (17. dubna – 15. května). Každé pondělí se odehrají dva zápasy, vždy od 17:30 a 18:30. V zahajovacím duelu se v pondělí 17. dubna představí BSS Praha a Beach Radlice, následovat bude souboj mezi BS ViOn a FC Malibu Mladá Boleslav.

Jak vypadá herní systém Amatérské Beach Soccer Ligy? Každý z pěti přihlášených týmů odehraje čtyři zápasy, klasickým stylem každý s každým. Nejlepší tým, který se umístí na prvním místě v tabulce, bude mít šanci účastnit se nejprestižnější týmové soutěže hrané na území České republiky, a to Fortuna Beach Soccer League 2023!

Hracím místem je už tradičně Beach-Aréna na Praze 5 nacházející se nedaleko OC Galerie Butovice. Všechny zápasy poběží v přímých přenosech na facebookové stránce Beach Soccer Czech.

Přihlášené týmy: BSS Praha, Beach Radlice, BS ViOn, FC Malibu Mladá Boleslav, 5. tým (bude doplněn).